© 2017 by EKO - TRANS Dariusz Grabowski

Autor Łukasz Grabowski 

Dzielimy się wiedzą dla Was...

Darek Grabowski - właściciel firmy asenizacyjnej świadczącej usługi na terenie gminy Kołaczkowo, Strzałkowo oraz Września.

BLOG

15 lutego 2021

Zostałem przekonany! Już teraz możesz kupić biopreparaty WELL BAK na mojej stronie internetowej. Nim jednak to się stało postanowiłem wraz z kuzynem zrobić test tych środków.

Nasz test wystartował 6 miesięcy temu. Zależało nam na przeprowadzeniu testu w domu jednorodzinnym posiadającym przydomową oczyszczalnie ścieków oraz… prysznic z odpływem liniowym.

Padło na dom kuzyna posiadający prysznic z odpływem liniowym w łazience gościnnej… dlaczego prysznic z odpływem liniowym w łazience gościnnej? Ponieważ z rzadko używanego odpływu liniowego odparowuje woda i zaczyna wydzielać się przykry zapach z kanalizy. 

 

Test 1 - zapach

Przed rozpoczęciem testu odczekaliśmy aż zacznie wydzielać się przykry zapach z odpływu - 10 osób oceniło go w skali od 1 do 10 gdzie 10 równa się bardzo uciążliwy a 1 nie uciążliwy. Średnia ocena to 8,1 pkt. Po 3 i 6 miesiącach ponownie doprowadziliśmy do ulatniania się przykrego zapachu z odpływu. Te same osoby oceniły uciążliwość zapachu. Tym razem średnia wyniosła 5,5 (po 3 miesiącach) i 5,4 (po 6) pkt.

Biopreparaty do oczyszczalni

Test 2 - ocena stanu zbiornika

Doświadczenie - obejrzałem zbiornik przed wykonaniem testu i po - zbiornik po teście przy otwarciu nie uderzył zapachem, kamienie w koszu były również czystsze niż przed rozpoczęciem testu.

 

Test 3 - łatwość w użytkowaniu

Saszetki - saszetki są wygodne - 1 dawka na miesiąc. Wystarczy otworzyć i wsypać.

Saszetki w folii samorozpuszczalnej - bardzo wygodne jednak rozpuszczają się bardzo długo. Jedna saszetka na miesiąc.

Kartonik z miarką - analogiczna sytuacja jak przy konkurencyjnych środkach.

Oznacza to, że mogę z całą stanowczością polecić biopreparaty WELL BAK - które kupisz tutaj.

 

Mały test biopreparatów WELL BAK

 

EKO-TRANS DARIUSZ GRABOWSKI

Wywóz nieczystości płynnych